LG UltraWide 34WQ500-B Černá
Výkonný monitor řady LG 34WQ500-B, nabízí displej velikosti 34", s rozlišením 2560 x 1080 (UW-UXGA) a poměrem stran 21:9, typ displeje IPS, Antireflexní povrch, obnovovací frekvenci 100... více popisu
Tento produkt momentálně není dostupný u žádného e-shopu.
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 8806084213228
Výrobce: LG |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Výkonný monitor řady LG 34WQ500-B, nabízí displej velikosti 34", s rozlišením 2560 x 1080 (UW-UXGA) a poměrem stran 21:9, typ displeje IPS, Antireflexní povrch, obnovovací frekvenci 100 Hz, jas 400 cd/m2, odezvu displeje 5 ms, podporované barvy 16,7 milionů a VESA rozměr 100 x 100.
Specifikace produktu
Barevná hloubka
8 bit
Barva
Černá
Distribuce
neznámá
Drátová připojení
3,5 mm
Energetická třída
F
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Hmotnost (kg)
6,9 kg
Jas displeje
400 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje
100 Hz
Odezva displeje
5 ms
Otočný
Ne
Počet DisplayPortů
1x DP
Počet HDMI
1x
Podporované barvy (mil.)
16,7
Poměr stran
21:9
Povrch displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560 x 1080 (UW-UXGA)
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Rozměry (V x Š x H)
484 mm (V), 817 mm (Š), 223 mm (H)
Senzory
Automatické podsvícení displeje
Statický kontrast (:1)
1000:1
Stav zboží
Nový
Technologie synchronizace
AMD FreeSync
Třída zařízení
Firemní
Typ displeje
IPS
Typ konstrukce displeje
Rovný
Typická spotřeba (W)
32 W
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Velikost displeje
34"