LG UltraWide 34BA85QE-B Černá
Monitor LG UltraWide 34BA85QE-B, velikost monitoru 34", rozlišení 3440 x 1440 (UW-QHD) (21:9), panel IPS, maximální obnovovací frekvence 60 Hz, povrch displeje Antireflexní, 1070 podporovaných barev, rozměr pro VESA.
Doporučujeme: Smarty.cz za 9 720
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Skladem
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 8806096207321
Výrobce: LG |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Specifikace produktu
Barevná hloubka
10 bit
Barva
Černá
Distribuce
CZ
Drátová připojení
HDMI, DisplayPort
Energetická třída
F
HDR (High Dynamic Range)
Ano
Hmotnost (kg)
11,1 kg
Jas displeje
300 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje
60 Hz
Maximální výkon Power Delivery
90 W
Odezva displeje
5 ms
Počet DisplayPortů
1x DP
Počet HDMI
2x
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
5
Počet USB 3.1/3.2 Type-C
1
Podporované barvy (mil.)
1070
Poměr stran
21:9
Povrch displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje zařízení
3440 x 1440 (UW-QHD)
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Rozměry (V x Š x H)
544 mm (V), 817 mm (Š), 268 mm (H)
Rozteč bodů
0,2325 mm
Standardy HDR
HDR10
Statický kontrast (:1)
1000:1
Stav zboží
Nový
Třída zařízení
Firemní
Typ displeje
IPS
Typ konstrukce displeje
Prohnutý
Typ připojení
USB-C, USB-A, 3,5 mm
Typická spotřeba (W)
29 W
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Velikost displeje zařízení
34"