Morellato A01U0518339019CR19 Amadeus Cocco Pompon
Kvalitní řemínek Morellato A01U0518339019CR19 Amadeus Cocco Pompon - černý - 19 mm je možné použít u veškerých hodinek s uvedenou šířkou řemínku.
Do obchodu
Dostupné nabídky
Zilkahodinky.cz nejlevnější
Skladem
+ doprava od 0
Do obchodu
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 8014942170594
Výrobce: Morellato |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Specifikace produktu
Adresa distributora
Morellato S.p.A., Via Commerciale 29, 35010 Santa Giustina in Colle, Italy
Barva
Černá
Distributor
Morellato S.p.A.
Kolekce
Amadeus Cocco Pompon
Kontaktní email distributora
customercare@morellato.com
Materiál řemínku
Krokodýlí kůže
Maximální délka řemínku (mm)
185 mm
Minimální délka řemínku (mm)
145 mm
Povrchová úprava
Vzor krokodýlí kůže, Matný
Šířka řemínku (mm)
19 mm
Šířka spony (mm)
16 mm