Nůž na kabely 2156 Hazet - HA013180
Do obchodu
Dostupné nabídky
AHProfi.cz nejlevnější
Skladem
+ doprava od 69
Do obchodu
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 4000896013180
Výrobce: Hazet |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Nůž na kabely 2156 Hazet - HA013180 – porovnání cen z více e-shopů na Pfuu.cz.
Našli jsme 🔎 pro Vás podobné
Parkside® Multifunkční kleště na odizolování / Nůžky na kabely (nůžky na kabely, 180 mm)
Detail
Parkside® Multifunkční kleště na odizolování / Nůžky na kabely (nůžky na kabely 205 mm)
Detail
Manžeta na kabely ISOCELL AIRSTOP D1 pro kabely 8–12 mm
Nůž na kabely 190 mm - YT-2280
Nůž na kabely 190 mm - YT-2280