Zpět na katalog

Záchytná vana na kapaliny, s roštem, 68x68x15 cm, 42 l - ASTA

Záchytná vana s roštem pro prevenci úniku chemikálií a olejů, rozměr 680 x 680 x 150 mm, objem 47 l – ASTA A-AL42L Robustní... více popisu
Nejlevněji za 1 708 Kč na Mojedilna.cz
Do obchodu

Tento produkt je dostupný u 1 e-shopů, cena od 1 708 Kč

Dostupné nabídky

Mojedilna.cz nejlevnější
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
1 708 Kč
Do obchodu
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 5905178773587

Výrobce: ASTA |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Záchytná vana s roštem pro prevenci úniku chemikálií a olejů, rozměr 680 x 680 x 150 mm, objem 47 l – ASTA A-AL42L Robustní plastová záchytná vana určena pro odkládání motorových dílů a dalších součástek od oleje či jiných kapalin, které by mohly znečistit okolní prostředí – na roštu se díl jednoduše nechá odkapat.Rošt je vybaven malými i velkými otvory zajišťujícími, že kapalina nebo olej bezpečně steče do záchytné vany.Ve spodní části vany je pak zabudována výpustná zátka pro snadné vypouštění vany. Technické údaje:• Materiál: Polypropylen• Rozměry: 680 x 680 x 150 mm• Kapacita vany: 47 l
Našli jsme 🔎 pro Vás podobné
GEKO Záchytná vana na olej a provozní kapaliny 6 l, plastová, s výlevkou
Detail
Záchytná vana na olej a provozní kapaliny 7 l, plastová, odkapávač na filtr - NEO tools
Detail
BGS technic Záchytná vana na olej a provozní kapaliny 8 l, plastová, s výlevkou - BGS 9981
Detail
Rapid Záchytná vana na olej, s roštem, 210 litrů, s nožičkami
Detail

Nejpopulárnější kategorie

Přihlášení