Zpět na katalog

Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA

Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA AOE1090. Praktická pojízdná odsávací souprava oleje je určena k efektivnímu odsávání maziv např. z motorových vozidel, nádob na... více popisu
Nejlevněji za 6 212 Kč na Mojedilna.cz
Do obchodu

Tento produkt je dostupný u 1 e-shopů, cena od 6 212 Kč

Dostupné nabídky

Mojedilna.cz nejlevnější
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
6 212 Kč
Do obchodu
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 5903246524413

Výrobce: ASTA |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Pneumatická odsávací souprava, objem 90 l, pojízdná – ASTA AOE1090. Praktická pojízdná odsávací souprava oleje je určena k efektivnímu odsávání maziv např. z motorových vozidel, nádob na olej atd. Zařízení využívá Venturiho trubici a stlačený vzduch k vytváření podtlaku a odsávání olejových tekutin. Mobilní a snadno použitelná souprava je vybavena šesti sacími sondami (ohebné, kovové) zakončenými rychlospojkami. Odsávací pomůcka není určeno na hořlavé nebo silně korozivní látky. Technické parametry: ·         Objem nádrže: 90 l ·         Max. kapacita naplnění: 65-70 l ·         Max. teplota kapaliny: 70-80 °C ·         Pracovní tlak: 7-8 bar ·         Sací výkon: 1,5-2 l /min ·         Připojení přívodu vzduchu: 1/4" ·         Délka sací hadice: 2 m ·         Hmotnost: 31 kg
Našli jsme 🔎 pro Vás podobné
Pneumatická mazací souprava pro přečerpání oleje ze sudů 20-30 kg, pojízdná - ASTA
Detail
Maznice pneumatická na 13 kg maziva, hadice 2 m, pojízdná - ASTA
Detail
MDtools Pojízdná odsávačka, pneumatická nádoba na vyjetý olej, objem 76 litrů - HC-2190
Detail
GEKO Maznice pneumatická, objem 12 litrů, hadice 4 metry, s pedálem, pojízdná
Detail

Nejpopulárnější kategorie

Přihlášení