Acer Nitro V 16 (ANV16-72-74VC) RTX 5070 černý Černá
Herní notebook Acer Nitro V 16 (ANV16-72-74VC) RTX 5070 černý , procesor Intel Core 7 240H, Dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5070, 16" Matný displej s... více popisu
Doporučujeme: Smarty.cz za 36 990
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Skladem
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 4711474690708
Výrobce: Acer |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Herní notebook Acer Nitro V 16 (ANV16-72-74VC) RTX 5070 černý , procesor Intel Core 7 240H, Dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5070, 16" Matný displej s rozlišením 2560 x 1600 (16:10), jas 400 nitů, obnovovací frekvence 180 Hz, 1024 GB SSD uložiště, operační paměť 32 GB DDR5, operační systém Windows 11 Home.
Specifikace produktu
Barva
Černá
Bezdrátová připojení
Wi-Fi
Boost frekvence procesoru
5,2 GHz
Cache procesoru
24 MB
Distribuce
neznámá
Dotykový displej
Ne
Drátová připojení
RJ-45 (Ethernet), HDMI, Thunderbolt 4
Grafická karta
NVIDIA GeForce RTX 5070
Hmotnost (kg)
2,5 kg
Jazyk klávesnice
Čeština / Slovenština
Kapacita baterie (Wh)
76 Wh
Kapacita SSD (GB)
1024 GB
Max. frekvence procesoru (GHz)
2,5 GHz
Maximální jas displeje
400 nitů
Maximální obnovovací frekvence displeje
180 Hz
Mikrofon
Ano
Modelová řada
Acer Nitro V 16
Modelové označení procesoru
240H
Operační systém
Windows 11 Home
Paměť grafické karty (MB)
8192 MB
Pásma Wi-Fi
5GHz
Pásma WiFi
2,4GHz
Počet jader procesoru
10
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A
1
Počet USB 3.1/3.2 Gen 2 Type-A
2
Počet USB-C
1x
Poměr stran
16:10
Povrch displeje
Matný
Procesor
Intel Core 7
Rozlišení displeje zařízení
2560 x 1600
Rozlišení webkamery
HD 1280 x 720p
Rozměry (V x Š x H)
25 mm (V), 361 mm (Š), 278 mm (H)
Stav zboží
Nový
Třída zařízení
Herní
Typ displeje
IPS
Typ grafické karty
Dedikovaná
Typ konstrukce
Standardní
Typ paměti RAM
DDR5
Typ připojení
Bluetooth, USB-C, USB-A, 3,5 mm
Typ SSD
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Typ úložiska
SSD
Velikost displeje zařízení
16"