Žlab sprchový nerezový Alca APZ101-650 Low
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm
Do obchodu
Dostupné nabídky
Siko.cz nejlevnější
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
Do obchodu
Dek.cz
Doručení do 2 dnů (15.5.)
+ doprava od 0
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 8595580504144
Výrobce: ALCADRAIN |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Specifikace produktu
délka
650 mm
hmotnost
2,99 kg
kód výrobce
APZ101-650
materiál žlabu
korozivzdorná ocel
měrná jednotka
ks
Min. stavební výška
70 mm