LG UltraGear 34GX90SA-W Bílá
Výkonný monitor LG UltraGear webOS 34GX90SA-W, nabízí displej velikosti 34", s rozlišením 3440 x 1440 (UW-QHD) a poměrem stran 21:9, typ displeje OLED, obnovovací frekvenci 240... více popisu
Doporučujeme: Smarty.cz za 16 790
Do obchodu
Doporučujeme vám…
Smarty.cz VIP
Skladem
Do obchodu
Dostupné nabídky
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!
EAN: 8806096435939
Výrobce: LG |  Produktová specifikace
Detailní popis produktu
Výkonný monitor LG UltraGear webOS 34GX90SA-W, nabízí displej velikosti 34", s rozlišením 3440 x 1440 (UW-QHD) a poměrem stran 21:9, typ displeje OLED, obnovovací frekvenci 240 Hz, odezvu displeje 0,03 ms, VESA rozměr 100 x 100, 65W USB-C nabíjení, webOS a smart funkce včetně AI.
Specifikace produktu
Barva
Bílá
Distribuce
neznámá
Drátová připojení
HDMI 2.0, HDMI, DisplayPort
Energetická třída
G
Jas displeje
275 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje
240 Hz
Montáž na zeď
Ano
Odezva displeje
0,03 ms
Operační systém
WebOS
Počet DisplayPortů
1x DP
Počet HDMI
2x
Počet USB 2.0 Type-A
2
Poměr stran
21:9
Rozlišení displeje zařízení
3440 x 1440 (UW-QHD)
Rozměr pro VESA držák
100 x 100
Rozměry (V x Š x H)
358 mm (V), 785 mm (Š), 168 mm (H)
Standardy HDR
HDR10
Statický kontrast (:1)
Stav zboží
Nový
Třída zařízení
Herní
Typ displeje
OLED
Typ konstrukce displeje
Prohnutý
Typ připojení
USB-A, 3,5 mm, USB-C
Úhel horizontálního pohledu [°]
178°
Velikost displeje zařízení
34"